headerphoto

ZAPROSZENIE NA PIKNIK RODZINNY I GALĘ NAGRODY BIAŁEGO BOCIANA

Kochani długo czekaliśmy aby móc ustanowić dzień, który byłby świętem Rodzin Wielodzietnych, a tym samym nas wszystkich. I taka sytuacja się nadarzyła gdy 1 maja 2011 roku został beatyfikowany Jan Paweł II, który nosił przydomek "Papieża Rodzin". Ten dzień stał się okazją aby go ustanowić naszym świętem i dlatego na ten dzień na stałe przenieśliśmy Galę wręczania Nagrody Białego Bociana, na której wyróżniamy osoby i instytucje, którzy wspierają rodziny.

Tak więc wszystkie rodziny z BSRW oraz wszystkich objętych pomocą żywnościową zapraszamy z dziećmi w dniu 1 maja 2012 do Lasku Bielańskiego ul. Dewajtis 3 gdzie organizujemy piknik rodzinny dla mieszkańców Warszawy i okolic w godz. od 11-ej do 17-tej. (WSTĘP WOLNY)

To nasze świętowanie rozpoczniemy uroczystą mszą św. dziękczynną za Jana Pawła II w kościele pokamedulskim Lasek Bielański ul Dewajtis 3. Niech nie zabraknie naszych dzieci i wnuków, bo to nasz skarb z którego możemy być dumni i dlatego to one są naszymi ambasadorami. Niech cały kościół wypełni się dziećmi, a po mszy św. rozpocznie się piknik rodzinny na który zapraszamy Was i Waszych sąsiadów. Atrakcji będzie co niemiara, będą bandżi, zjeżdżalnie, gry i zabawy zarówno dla dorosłych jak dla dzieci, na boiskach szkolnych można grać w piłkę i pokonywać tor przeszkód.

Napoje, jadło do syta (W CENIE CO ŁASKA) i grillowanie, można przynieść swoje produkty na grila. Punktem kulminacyjnym będzie koncert zespołu "KLARYS" na który zapraszamy od godziny 14.30 do 17-ej.

W czasie trwania pikniku  naprzeciwko kościoła w godz.12.30 - 15.00 w sali teatralnej domu rekolekcyjnego DOBRE MIEJSCE będzie odbywała się wspomniana wcześniej Gala Białego Bociana na którą jesteście zaproszeni ale z uwagi na ograniczoną ilość miejsc proszę o potwierdzenie swojego przybycia, ponieważ cała impreza odbędzie się na terenie jednego kompleksu, możecie się wymieniać to jest dowolna sprawa i można być tu i tu.

Najważniejsze abyśmy stawili się wszyscy i niech to będzie kłopot organizatorów, czyli nas samych albowiem organizatorem jest całe BIELAŃSKIE STOWARZYSZENIE RODZIN WIELODZIETNYCH czyli my wszyscy. To prawda że wszyscy jesteśmy sobie równi ale musimy uznać pierwszeństwo zaproszonych gości, laureatów i nominowanych do nagrody.

Zapraszają i proszą o wsparcie Zarząd BSRW

Główną atrakcją wszystkich naszych pikników są wypieki domowe naszych rodzin, dlatego prosimy o przynoszenie ciast bezpośrednio na piknik ale bardzo prosimy aby ciasta donieść do godziny 10,30  ale można również dowozić w trakcie trwania pikniku. Jednak chcemy mieć pewne rozeznanie ile będzie ciast, dlatego prosimy o telefon do Ani 502 234 286 lub na mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ciasta lub inne produkty można również przynosić do siedziby al.Zjednoczenia 11 w poniedziałek 30 kwietnia w godz.18-20.

 

 

Załączniki do pobrania: